PL - Bornmut prekinuo crnu seriju na "Bridžu", "Kanarinci" zaustavili "Lisice"! (video)

PL - Bornmut prekinuo crnu seriju na Bridžu, Kanarinci zaustavili Lisice! (video)

Lester - Norič 1:1 (1:1)
Prekinut je sjajan niz "Lisica" i to na "King Pauer" stadionu.
Nakon osam vezanih pobeda ekipu Brendana Rodžersa je zaustavio Norič.
Poveli su "Kanarinci" u 26. minutu, strelac je bio Temu Puki.
Ipak, samo 12 minuta kasnije, Lester dolazi do izjednačenja, nakon kornera Medisona najbolje skače Vardi, šutira glavom sa prve stative, a Krul u pokušaju da sačuva mrežu gura loptu u nju, 1:1.
U nastavku hrpa prilika pred golom "Kanarinaca", najpre je Vardija zaustavila stativa, da bi ga potom u situaciji jedan na jedan zaustavio i Krul.
Pretio je potom i Ndidi, pored gola, da bi u 72....