Izvor: RTS, 13.Dec.2019, 23:52

Alaves i Leganes podelili bodove

Fudbaleri Alavesa i Leganesa odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj utakmici 17. kola španske La Lige.
Gosti su vodili od finiša prvog poluvremena, kada je Martin Bretvejt iskoristio povratnu Rodrigesa i u padu zatresao mrežu.

Činilo se da će Leganes doći do važnog trijumfa, ali je u finišu susreta Hoselu uspeo da izjednači i donese bod Alavesu.
On se posle velike gužve i karambola u kaznenom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << prostoru najbolje snašao, natrčao na odbitak posle odbrane golmana i smestio ga u mrežu.
Posle ovog remija, Alaves ima 19 bodova i nalazi se na 15. mestu na tabeli, dok je Leganes pretposlednji sa 10, dva više od "fenjeraša" Espanjola.