Augsburgu goleada u Hofenhajmu

Izvor: RTS, 13.Dec.2019, 23:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Augsburga pobedili su Hofenhajm rezultatom 4:2, u prvoj utakmici 15. kola nemačke Bundeslige. Gosti su nastavili sa sjajnom serijom rezultata i do trijumfa došli u drugom poluvremenu.
Nakon prvog rezultat je glasio 1:1, pošto je Maks doneo prednost Augsburgu u 11, ali je Skov samo tri minuta kasnije izjednačio za Hofenhajm.

Ipak, ekipa iz Bavarske je početkom drugog dela slomila otpor >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << domaćina – Maks je realizovao penal, da bi vrlo brzo Jansen bio precizan.
Hofenhajm je uspeo da smanji preko Lokadije, ali je vrlo brzo Jago otklonio sve dileme oko pobednika.
Augsburgu je ovo peta uzastopna utakmica bez poraza, od kojih su četiri pobede, pa je sada 10. na tabeli sa 20 bodova.
Hofenhajm se nalazi dve pozicije više sa bodom više.