Izvor: Sportske.net, 14.Dec.2019, 16:11

Primera - Makedonac srušio Granadu

Levante slavio na "Karmenasu".
Fudbaleri Levantea slavili su na gostovanju u Granadi rezultatom 1:2 (0:0).
U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi nakon 10 minuta igre u nastavku Roćina doneo prednost gostima iz Valensije.
Ipak, samo pet minuta trebalo je Granadi da poravna, Maćis pronalazi put do mreže rivala za 1:1.
Gosti ipak dolaze do nove prednosti u finišu, igrao se 89. minut kada je Enes Bardi pogodio mrežu domaćeg sastava.
Do kraja nije bilo promene rezultata, sedma pobeda Levantea ove sezone, imaju 23 boda i na 11. su mesto, dok je Granada deveta sa bodom više.
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо...