Odigrana su još pet susreta francuskog prvenstva.

twitter.com

Bez golova u Anžeru i Brestu, Rems slavio u Tuluzu minimalnim rezultatom.

Amijen - Dižon 1:1

Ovde smo videli čak dva gola, oba postignuta u prvom poluvremenu.

Gosti su poveli golom Kadiza u 19. minutu, ali su domaći izjednačili samo devet minuta kasnije preko Konatea za 1:1 što je ostalo i kao konačan rezultat meča.

Anžer - Monako 0:0

"Kneževi" nisu uspeli da nastave seriju pobeda, ovog puta je Anžer bio bolji, ali su se domaći morali pomiriti sa nerešenim ishodom i bodom.

Brest 0:0 Nica

Tim Patrika Vijere je mogao večeras i da izgubi da je Šarbonijer bio precizniji iz penala u 35. minutu. Domaći su takođe imali i veliku priliku na samom kraju kada Bain pogađa prečku posle kornera.

Nim - Nant 0:1

"Kanarinci" nastavljaju sa odličnim igrama, još jedan minimalna pobeda gostiju. Ovog puta Louza pogađa u 28. minutu, ovom pobedom Nant ulazi u top četiri Lige 1.

Tuluz - Rems 0:1

Gosti su poveli još u devetom minutu golom Odina, Rajković do kraja meča nije imao većeg posla na golu tako da su gosti nastavili sa svojom serijom bez poraza.