Izvor: Kurir, 02.Nov.2010, 08:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GRČKI KAMIONDŽIJA POGINUO KOD RAŽNJA
NIŠ - Grčki državljanin Tomas M. (59) poginuo je u saobraćajnoj nesreći na autoputu Beograd - Niš, saopštila je juče Policijska uprava u Nišu. Kako se navodi u saopštenju, nesreća se dogodila u noći između nedelje i ponedeljka, nešto posle ponoći kod Ražnja, kada su se sudarila dva kamiona
NIŠ - >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Grčki državljanin Tomas M. (59) poginuo je u saobraćajnoj nesreći na autoputu Beograd - Niš, saopštila je juče Policijska uprava u Nišu.
Kako se navodi u saopštenju, nesreća se dogodila u noći između nedelje i ponedeljka, nešto posle ponoći kod Ražnja, kada su se sudarila dva kamiona.
Tomas M. je upravljao teretnjakom „mercedes“, koji se sudario s „MAN-om“, leskovačkih registarskih oznaka, za čijim volanom je bio Zoran K. (52) iz sela Svođe, u opštini Vlasotince. Uzrok nesreće se i dalje utvrđuje.
Pogledaj vesti o: Autoput









