Izvor: NoviMagazin.rs, 11.Sep.2022, 21:28

Datunašvili doneo novo zlato Srbiji na SP u rvanju

Srpski reprezentativac u rvanju grčko-rimskim stilom Zurab Datunašvili osvojio je večeras zlatnu medalju u kategoriji do 87 kilograma na Svetskom prvenstvu u Beogradu.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Datunašviliju zlato na Svetskom prvenstvu

Izvor: B92, 11.Sep.2022

Srpski reprezentativac u rvanju grčko-rimskim stilom Zurab Datunašvili osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 87 kilograma na Svetskom prvenstvu u Beogradu...Datunašvili je u finalu pobedio Turpana Bisultanova iz Danske sa 6:2...Ranije zlato za Srbiju osvojio je i Ali Arslan pobedivši u finalu...

Sebastijan Nađ doneo Srbiji treće zlato na Svetskom prvenstvu

Izvor: RTS, 12.Sep.2022, 18:43

Sebastijan Nađ savladao Gruzijca Lerija Abuladzea u finalu rvanja grčko-rimskim stilom na Svetskom prvenstvu u Beogradu i tako Srbiji doneo treću zlatnu medalju. . Nađ je nakon velike borbe uspeo da savlada Gruzijca rezultatom 4:1...Sebastijan je odlično počeo. Nakon...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.