Saša Ilić igra, verovatno, još godinu dana

Izvor: Mondo, 11.Jun.2013, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saša Ilić igra, verovatno, još godinu dana

Kapiten Partizana u utorak razgovarao sa sportskim direktorom Albertom Nađom i trebalo bi da sve bude završeno onako kako žele navijači srpskog šampiona.

Nije bilo ni neke velike neizvesnosti oko toga da li će Saša Ilić, koji ima poseban status u Partizanu, ali i srcima navijača beogradskog kluba, nastaviti da igra i u narednoj godini.

Ilić je u utorak razgovarao sa sportskim direktorom Albertom >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Nađom, saznaje MONDO, i sve bi trebalo da bude završeno onako kako žele navijači Partizana, koji imaju pesmicu za kapitena: "Ja bih da igra još malo, jer je Sale samo jedan...".

Saša Ilić ima 36 godina i jedan je od onih čije se ime vezuje uz ime kluba. On je u dresu Partizana osvojio devet titula šampiona države, odigrao je čak 626 utakmice i postigao 221 gol. Više utakmica od njega u istoriji Partizana odigrao je samo legendarni Momčilo Moca Vukotić.

Nema sumnje da će, ako Ilić odluči da odigra još jednu sezonu, a sam kaže da je spreman na to, biti od velike pomoći timu, koji će ponovo pretrpeti promene.

Iz šampionske generacije 2012/13. već su otišli Milan Lola Smiljanić (Genčlerbirligi) i Lazar Marković (Benfika), a s obzirom na to da je prelazni rok tek počeo nema sumnje da će još neko napustiti crno-beli tabor.

"Zeleno svetlo" za to ima napadač Marko Šćepović, kao i još neki igrači za koje stigne dobra ponuda. Tomislav Pajović je završio pozajmicu u Partizanu, a otišao je još jedan štoper, Žarko Tomašević, koji nije odigrao ni minut u zvaničnoj utakmici.

(MONDO - foto: MN Press)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.