PAŽNJA! Nađena guma u cipiripiju

Izvor: Mondo, 08.Nov.2017, 17:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PAŽNJA! Nađena guma u "cipiripiju"

Inspektori Ministarstva poljoprivrede Srbije zabranili su promet i naložili povlačenje 1.953 kilograma kakao krem proizvoda i mlečnog krem proizvoda Nestle cipiripi, jer je komad gume upao u proizvod.

Foto: Youtube/PrintScreen

Nakon obaveštenja proizvođača Nestle Adriatik d.o.o. Beograd o utvrđenoj nepravilnosti u jednom proizvodu, utvrđeno je prisustvo komadiće gume u proizvodu mešavina >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << kakao krem proizvoda i mlečnog krem proizvoda, navodi se u saopštenju Ministarstva poljoprivrede.

Reč je o pakovanju od 400 grama, proizvoda koji je proizveden 4. jula ove godine, čiji je lot broj 71856839 sa datumom isteka roka do kraja jula 2018. godine.

"Potvrđeno je da proizvod sadrži primese, jer je komad gume upao u proizvod. Takođe, konstatovano je da su nedostaci otklonjeni", navodi se u saopštenju.

Rešenjem inspektora zabranjen je promet predmetne serije i naređeno je povlačenje iz prometa kompletne predmetne serije (1.953 kg proizvoda).

Nestle Adriatik d.o.o. obavestio je javnost o predmetnom proizvodu, o povlačenju iz prometa i opozivu proizvoda.

Povučene 4,3 tone ubuđane čokolade!

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.