Volvo predstavio novi model vlasništva

Izvor: AutoBlog, 04.Dec.2017, 07:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Volvo predstavio novi model vlasništva

Automobil na pretplatu, s uključenim svim troškovima Volvo je na salonu automobila u Los Anđelesu predstavio novi program vlasništva nad vozilom, Care By Volvo, koji će prvo biti ponuđen kupcima u SAD-u. Reč je o modelu u kojem korisnik auto kupuje na 'pretplatu', odnosno iznajmljuje ga od kompanije na mesečnom nivou, pri čemu nema nikakvih dodatnih troškova osim goriva. Drugim rečima, ukoliko želi konkretni ponuđeni model XC40, korisnik će tokom dve godine plaćati 600 dolara mesečno, što će uključivati i troškove registracije, servise, gume i ostale troškove. Jedino ograničenje je da korisnik ne sme da pređe više od 20.000 km godišnje. Izvor: Autoportal.hr Foto: arhiva...
Pogledaj vesti o: Zimske gume

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.