Mediji: Preminula Nišlijka u koju se zakucao audi dok je bežao od policije

Izvor: B92, 05.Maj.2021, 14:11

Mediji: Preminula Nišlijka u koju se zakucao "audi" dok je bežao od policije

Nišlijka L. K. (53) preminula je jutros u niškom Univerzitetskom kliničkom centru od posledica povreda koje je zadobila u jezivoj saobraćajnoj nesreći.

Nesreća se dogodila 1. maja kada je J. G. (28) bežao od policije, pa se zakucao u "audi" i nastradao na mestu udesa.

Žena se nalazila sa suprugom u "audiju" u koji se begunac zakucao i pet dana nakon nesreće podlegla je zadobijenim povredama.

U niškom UKC potvrđeno je da je L.K. preminula jutros >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u devet sati te da se lekari i dalje bore za život njenog supruga.

"Pacijent je i dalje na mehaničkoj ventilaciji, ima teške povrede grudnog koša i unutrašnjih organa te kontuziju srca i pluća", rečeno je u ovoj zdravstvenoj ustanovi.

Podsetimo, niška policija je tokom redovne saobraćajne kontrole 1. maja pokušala da zaustavi “ševrolet”, ali je vozač odbio da stane već je velikom brzinom nastavio da se kreće ka Prokuplju. Deset policijskih vozila jurilo je za vozačem, za kojim je inače bila raspisana poternica zbog teške krađe, i dok je bežao, kod Jugbogdanovaca prešao je u suprotan smer i zakucao se u "audi" niških registarskih oznaka.

"Audi" je od siline udarca završio u jarku, a "ševrolet" u polju, pedesetak metara dalje. J. G. je nastradao na mestu udesa, a bračni par, i devojka koja je bila u vozilu sa J. G. prebačeni su u bolnicu.

Pokojna žena bila je službenica “Aerodroma Srbije”.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Preminula žena iz udesa kod Jug Bogdanovca, lekari se bore za život njenog supruga

Izvor: JužneVesti.com, 05.Maj.2021

Jutros u 9 sati preminula je 53-godišnja L. K. iz "audija" na koji 1. maja naleteo "ševrolet" kod Jug Bogdanovca na putu Niš-Prokuplje, dok je njen 61-godišnji suprug, koji je zadobio povrede grudnog koša, na mehaničkoj ventilaciji, kažu u Univerzitetskom kliničkom centru Niš...Posle 27-godišnjeg...

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.