Suzuki S-Cross u Parizu 2012.

Izvor: B92, 14.Avg.2012, 14:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Suzuki S-Cross u Parizu 2012.

Suzuki je uoči Sajma automobila u Parizu objavio prvu fotografiju i radnu skicu koncepta novog krosovera koji će na ovom auto-salonu imati svetsku premijeru.

U japanskom proizvođaču kažu da dizajn ovog koncepta u sebi objedinjuje “emocije, kvalitet i aerodinamičnost”. Dinamične linije započinju na prednjem delu automobila, da bi sa nastavile >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << duž bočnih strana i na zadnjem delu vozila.

Na osnovu fotografije detalja prednjeg dela, koncept S-Cross imaće izrazito agresivan i sportski izgled.

Prema nezvaničnim informacijama, očekuje se da će serijska verzija ovog koncepta 2014. godine zameniti postojeći Suzuki SX4.

Tehnički detalji Suzukija S-Cross biće saopšteni krajem septembra 2012, na Sajmu automobila u Parizu.

Pročitajte o aktuelnoj prodajnoj akciji Suzukija SX4.
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.