Izvor: RTS, 25.Mar.2015, 15:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Udes u Beogradu, jedna osoba poginula
Jedna osoba je poginula, a druga teško povređena u saobraćajnoj nesreći koja se oko 6.30 dogodila kod hotela "Hiljadu ruža" u smeru ka Resniku.
Žandarmi spasli vozača iz zapaljenog vozila.
Prema prvim i nezvaničnim informacijama do sudara je došlo kada je autombil marke "reno" udario u kamion i tom prilikom se zapalio.
U pomoć >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << su pritekla trojica pripadnika Žandarmerije i uspeli su da iz zapaljenog automobila izvuku vozača.
Kako je Tanjugu rečeno u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije, pripadnici Žandarmerije Nikola Petrović, Ljubiša Đorđević i Dalibor Simić, prilikom dolaska na posao, oko 6.30 uočili su na putu zapaljen "reno" koji se sudario sa kamionom.
Policajci su odmah pritekli u pomoć povređenim osobama i uspeli da spasu vozača "renoa", koji je sa opekotinama prevezen u Institut za opekotine i rekonstruktivnu hirurgiju u Zvečansku ulicu.
Drugi putnik automobila, star 30 godina, nastradao je na licu mesta.








