Podgorica: Pregažen Srbin, vozač pobegao

Izvor: Mondo, 28.Jun.2015, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podgorica: Pregažen Srbin, vozač pobegao

Raseljenik sa Kosova Dragan Tasić (62) poginuo je udesu koji se sinoć dogodio kod groblja u podgoričkom naselju Tološi u Podgorici.

Foto: MONDO

Tasić je stradao na licu mesta kada je na njega dok je pešice prelazio ulicu naleteo "pežo", pišu “Vijesti”.

Prema nezvaničnim informacijama iz policije, vozač “pežoa” nije se zaustavio da ukaže pomoć pešaku kog je pregazio, već >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << se velikom brzinom udaljio sa mesta događaja.

Sa njim u vozilu je u tim trenucima bila još jedna osoba.

Policija je ipak brzom reakcijom uspela da locira i uhapsi osobe koje su bile u "pežou”.

Oni su sprovedeni u pritvorske prostorije Centra bezbednosti (CB) Podgorica.

O događaju je obavešten dežurni tužilac, koji je odredio 48-časovni pritvor vozaču “pežoa”, koji će biti sproveden kod istražnog sudije.

Identitet osoba iz “pežoa” nije saopšten.

Prema nezvaničnim podacima, jednoj od te dve osobe sinoć je pozlilo pošto su sprovedeni u zgradu policije.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.