Monako na Tipsarevića

Izvor: RTS, 15.Jul.2012, 00:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Monako na Tipsarevića

Janko Tipsarević je dobio protivnika u finalu Mercedes kupa u Štutgartu. U pitanju je Argentinac Huan Monako, koji je u polufinalu turnira savladao Giljerma Garsiju Lopeza sa 2:1 u setovima. Sutrašnji finalni meč trebalo bi da počne u nedelju u 16 sati.

Argentinski teniser Huan Monako pobedio je večeras u polufinalu Mercedes kupa u Štutgartu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Španca Giljerma Garsiju Lopeza sa 6:3, 3:6, 7:5 i u nedelju će se za trofej boriti sa Jankom Tipsarevićem.

Srpski teniser je protiv Monaka do sada igrao tri puta i Argentinac vodi sa 2:1 u pobedama.

Sutrašnji finalni meč trebalo bi da počne u 16 sati.

Turnir u Štutgartu igra se za nagradni fond od 410.000 evra, a pobednik će osvojiti ček na 64.700 evra i novih 250 bodova.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.