Izvor: Nezavisne Novine, 26.Jul.2017, 07:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gasi se Ford B-Max

Ford B-Max, koji se proizvodi u fabrici u Rumuniji od 2012., odlazi u zasluženu penziju.

Model nikad nije imao značajniji tržišni uspjeh, tako da će ga na proizvodnoj traci zamijeniti model EcoSport, od kojeg se očekuje znatno veći uspjeh. To je posljedica i globalnog trenda u kojoj tržište ovakvih modela generalno ustupa mjesto crossoverima.

Iako još uvijek nisu objavljeni detalji o novom modelu za Evropu, očekuje se da će biti više-manje identičan kao i verzija za SAD, a premijera se očekuje na salonu u Frankfurtu.

(autoportal.hr)
Pogledaj vesti o: Ford

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.