Sampdorija pobedila Juventus

Izvor: Beta, 19.Nov.2017, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sampdorije pobedili su danas na svom terenu Juventus sa 3:2, u utakmici 13. kola italijanskog prvenstva, i naneli mu drugi poraz u Seriji A.Sampdorija je povela u 52. minutu golom Duvana Zapate, a vodjstvo je udvostručio Lukas Toreira u 71. minutu. Treći gol postigao je Djanmarko Ferari u 79. minutu. Juventus je u završnici postigao dva gola, u prvom minutu nadoknade vremena, a strelac je bio Gonzalo Iguan iz jedanaesterca, dok  tri minuta kasnije gol postigao Paulo Dibala.Italijanski šampion je prekinuo niz od četiri pobede i drugi je na tabeli sa 31 bodom, četiri manje od prvoplasiranog Napolija. Sampdorija ...