Izvor: RTS, 25.Jan.2020, 17:57

Preokret Bolonje u Ferari, bez pobednika u Firenci

Fudbaleri Bolonje pobedili su SPAL sa 3:1 u Ferari, u prvoj subotnjoj utakmici 21. kola Serije A. Bolonja je prva primila gol, ali je uspela da se ekspresno vrati i potom dođe do potpunog preokreta. U drugoj utakmici Fjorentina i Đenoa su remizirale bez golova (0:0). Atalanta ubedljiva u Torinu – 7:0.
Domaćin SPAL je došao do prednosti u 23. minutu preko Petanje, koji je sigurno izveo jedanaesterac, ali je već u sledećem napadu na semaforu bilo 1:1.
Vikari je zatresao sopstvenu mrežu u pokušaju da preseče ubačenu loptu sa desne strane.
Sa tim rezultatom otišlo se na odmor, da bi ekipa našeg Siniše Mihajlovića nokautirala...