Izvor: HotSport.rs, 17.Feb.2016, 22:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PODRŠKA: Potrebno strpljenje za Šumaherov oporavak

Menadžer Mihaela Šumahera, Sabina Ken kaže da ostaje nada da sedmostruki Formula 1 bude sa nama, sve dok nastavi da prima podršku i strpljenje od ljudi oko njega.Podsetimo, Šumaher je teško povređenna skijanju na francuskim Alpima od decembra 2013.

Informacije o stanju sedmostrukog F1 šampiona su relativno oskudne, od kada se nesreća dogodila.
Predsednik FIA-e (svetska automobilska federacija), Žan Tod je rekao da da se još uvek bore, dok je bivši predsednik Ferarija, Luka di Montezemolo priznao da njegovo stanje nije dobro.
Pripremila: Tanja Milovanović

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.