Izvor: Kurir, 23.Okt.2012, 13:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jeftinije gorivo na NIS pumpama
Benzin BMB95 i Evro premijum biće jeftiniji za 1,8 dinara, dizel D2 i Evro dizel za 0,5 dinara, dok će tečni naftni gas (TNG) biti jeftiniji za dinar
BEOGRAD - Cene goriva od danas će biti niže na svim benzinskim stanicama Naftne industrije Srbije (NIS), saopšteno je iz te kompanije.
Benzin BMB95 i Evro premijum će biti jeftiniji za 1,8 dinara, dizel D2 i Evro dizel za 0,5 dinara, dok će tečni naftni gas (TNG) biti jeftiniji za >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << dinar.
Razlozi sniženja su pad kotacija na berzama, pad kursa dolara i sniženje veleprodajne cene. NIS je cene goriva snizio na svojim pumpama i u prosli petak.
Pogledaj vesti o: Cena goriva
Pojeftinilo gorivo na pumpama NIS
Izvor: JuznaSrbija.info, 23.Okt.2012
Cene goriva od danas će biti niže na svim benzinskim stanicama NaFtne industije Srbije (NIS), saopšteno je iz te kompanije.










