Deca nisu povređena u sudaru autobusa i kamiona

Izvor: Studio B, 16.Feb.2013, 16:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Deca nisu povređena u sudaru autobusa i kamiona

Na Ibarskoj magistrali kod skretanja za Rušanj sudarili su se autobus koji je prevozio učenike na rekreativnu nastavu na Zlatibor i kamion. U nesreći je lakše povrede zadobio vozač autobusa, a ni jedno dete nije povređeno.

"Do sudara je došlo u 8.40 sati a povrede je zadobio samo vozač autobusa", rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova.

U MUP-u navode da niko od dece koja su bila u autobusu nije povređen.

 U autobusu se se nalazili učenici četvrtog razreda osnovne škole "Rastko Nemanjić".

Autobus je, navodno, udario u kamion koji se preprečio na putu.
Pogledaj vesti o: Ibarska magistrala

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.