Izvor: AutoBlog, 30.Apr.2015, 03:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VW grupa ima problema sa Bosch pumpom
Vesti da nemački automobili imaju fabričku manu nisu česte, ali i to se nekada mora desiti. Ovoga puta pogođeni su modeli koji dolaze iz najveće automobilske kompanije ove zemlje. Pre par nedelje BMW i Nissan morali su da obave opoziv velikog broja svojih automobila zbog problema sa Bosch pumpom. Pumpa za gorivo imala je problema sa platinom koja se nalazi u njenom sastavu a koja bi mogla da izazove varnicu i otkazivanje pumpe. Nakon njih i "VW Grupa" je primorana da uradi isto. Od modela koji moraju na doradu pumpe za gorivo navedeni su Audi "A3", VW Golf i...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



