BMW planira M3 karavan?

Izvor: B92, 31.Jan.2011, 13:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BMW planira M3 karavan?

Najnovija "rekla-kazala" vest iz autoindustrije odnosi se na BMW i plan da se M3 linija proširi za karavansku verziju.



Insajder iz BMW-a kaže da ova ideja visi u vazduhu još dok je aktuelna E9x generacija bila u ranim fazama razvoja.

Priča se da je nemačka kompanija napravila čak i test vozilo.

Trenutno se M3 model >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nudi u kupe, kabriolet i sedan verzijama, a Serija 3 ima i karavansku verziju.

To znači da bi ova kompanija mogla samo da unapredi neke delove i iskombinuje ih.

Ukoliko ovaj karavan ugleda svetlost dana, sigurno će biti součen sa opasnom konkurencijom, saglasni su automobilski novinari. Mercedes i Audi, pa čak i Cadillac, već su jaki na tržištu karavana. Parče ovog tržišta moglo bi da bude privlačno za BMW, ako ne zbog prodaje, onda zbog imidža M odeljenja.

Pročitajte više o: BMW 1 Series M Coupe
Pogledaj vesti o: Insajder

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.