Pojačan saobraćaj

Izvor: RTS, 01.Maj.2012, 12:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pojačan saobraćaj

Povećan broj vozila u jutarnjim i prepodnevnim časovima na putevima koji vode ka izletištima.

Zbog praznika i uobičajenog prvomajskog uranka očekuje se povećan broj vozila u jutarnjim i prepodnevnim časovima na putevima koji vode ka izletištima, vikend naseljima i turističkim mestima, saopštio je Auto-moto savez Srbije.

Uz povoljne vremenske prilike, saobraćaj se obavlja po suvim kolovozima i uz dobru vidljivost.

Na graničnim prelazima zadržavanja >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << za putnička vozila su od 30 do 60 minuta.

Zbog radova na autoputu E-75, Beograd-Niš, kod Ražnja, vozila dvosmerno idu kolovoznom trakom iz smera Niša ka Beogradu, a kod petlje "Tranšped" u Beogradu, saobraćaj se odvija dvosmerno kolovoznom trakom koja vodi iz smera Beograda ka Nišu. 

Na autoputu E-75 zatvorena je petlja kod Inđije iz pravca Novog Sada. Na autoputu E-70, iz pravca Šida ka Beogradu, na delu petlje "Dobanovci" saobraćaj ide suprotnom stranom autoputa, od Beograda ka Šidu, a izlaz iz pravca Beograda na obilaznicu ka Ostružnici je zatvoren.

Do 15. juna potpuno je obustavljen saobraćaj na putu M-22.1 Beograd-Novi Sad, deonica Gladnoš-Indjija. Alternativa je put Inđija-Ruma-Irig-Novi Sad.

Radovi su u toku na deonici puta M-19 između Debrca i Mišara u dužini od 16,6 kilometara, a na deonici tog puta Debrc-TE "Nikola Tesla-B", dužine 11 kilometara, vozila prolaze naizmenično.

Na delu magistralnog puta M-5 kroz Ovčarsko-kablarsku klisuru, saobraćaj se povremeno obustavlja na 20-25 minuta. 

Na putu M-5, deonica Boljevac-Selište, vozila prolaze naizmenično. Zbog radova na delu puta M-5 kroz Ovčarsko-Kablarsku klisuru saobraćaj se povremeno obustavlja na 20-25 minuta.

Na magistralnom putu M-21 Požega-Kosjerić u mestu Divčevići vozila prolaze naizmenično.

Na magistralnom putu M-21, Prijepolje-Bijelo Polje, kod graničnog prelaza Brodarevo, saobraćaj se obustavlja od 9.30-12.30, od 14.30-17.30 i od 22.00-03.00. Alternativni put je Prijepolje-Pljevlja-Mojkovac.

Zbog radova saobraćaj je potpuno obustavljen na deonici puta M-25 Merdare-Prokuplje-Niš i usmerava se na lokalni put u dužini od 3,4 kilometra.
Pogledaj vesti o: Autoput Beograd-Niš

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.