Zimski Audi meet – Zlatibor

Izvor: AutoBlog, 09.Dec.2012, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zimski Audi meet – Zlatibor

U Audi klubu Srbije je došlo vreme da se opet okupe njihovi članovi i da zatvore sezonu okupljanja za 2012-tu godinu. To je sada već tradicija da na zimu naprave jedan skup u nekom restoranu uz prijatan ambijent, dobru klopu i piće. Ovaj put će to biti naša prelepa planina Zlatibor. Lokacija: Zlatiborska jezera Plan i program: - 15.12.(Subota) se kreće grupno na Zlatibor - Dolazak u popodnevnim časovima, smeštaj u apartmane, zajedničko slikanje i spremanje za večernji party - Večera, piće, muzika do jutarnjih časova - Spavanje - 16.12.(Nedelja) zajednički doručak i nastavak druženja - po dogovoru se određuje vreme polaska kućama - Noćenje nije obavezno ko ne želi, ali pošto će se piti kao i u etno selu Stanišići, savetujemo da prespavate. KRAJNJI ROK ZA PRIJAVU JE 10.12.2012. Posle toga nema više prijava!!! Više informacija o svemu ovome i prijave za skup na: http://www.audiclubserbia.com AUDI CLUB SERBIA www.audiclubserbia.com

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.