U sudaru dva vozila stradala jedna osoba

Izvor: Nezavisne Novine, 18.Feb.2015, 12:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U sudaru dva vozila stradala jedna osoba

TOMISLAVGRAD - U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u utorak oko 18 sati na magistralnom putnom pravcu Tomislavgrad - Posušje u mjestu Kovači smrtno je stradala jedna osoba.

U nesreći su lakše povrijeđene dvije osobe i pričinjena je veća materijalna šteta.

Do sudara je došlo između I.Š. (25) iz Mostara koji je upravljao vozilom marke golf i I.N. (59) iz Tomislavgrada koji je upravljao vozilom marke audi >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << .

Vozač I.N. je s mjesta nesreće kolima hitne pomoći prevezen u Dom zdravlja Tomislavgrad gdje je dežurni ljekar konstatovao smrt, dok je vozač I.Š. zadobio lakše ozljede.

Iz MUP-a Hercegbosanske županije se saznaje da se u motornom vozilu audi nalazila i suvozačica J.N. (59) iz Tomislavgrada, koja je nakon ukazane ljekarske pomoći u DZ Tomislavgradu prevezena u Županijsku bolnicu u Livno, gdje su joj konstatovane lakše povrede.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.