Bajern na Siti u finalu

Izvor: B92, 01.Avg.2013, 00:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Bajerna plasirali su se u finale turnira "Audi kup" u Minhenu, pošto su v u drugoj polufinalnoj utakmici savladali ekipu brazilskog Sao Paula sa 2:0.

Bajern će u četvrtak od 20.30 sati igrati za trofej protiv Mančester Sitija, koji je nakon spektakularnog prvog poluvremena savladao Milan sa 5:3.

Bajern je poveo preko Mandžukića u 55. minutu, da bi konačan rezultat postavio Vajzer dva minuta pre kraja regularnog toka meča.Imali su Bavarci još nekoliko dobrih prilika, ali nisu uspeli da savladaju Rožerija Senija.