Home Međunarodni fudbal Vest Hem ostao „nepobediv“, ali Bornmut se zadovoljniji vraća kući!

četvrtak 01.02.2024.

22:26 >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs <<

Izvor: Sportske.net

twitter

Fudblaeri Vest Hema i Bornmuta remizirali su 1:1 u meču 22. kola engleske Premijer lige.
„Čekićari“ su tako ostali neporaženi po šesti put u šampionatu Engleske, ali je Bornmut osvojio slađi bod i došao do povoljnog rezultata posle dva uzastopna poraza.
Poveli su gosti u četvrtom minutu kada su iskoristili nesmotrenu reakciju odbrane domaćih, ukrali loptu i zatresili mrežu rivala preko Dominika Solankija.
Stigao je Vest Hem do izjednačenje u 61. minutu pogotkom Džejmsa Vord-Prausa iz penala. Prethodno je Mohamed Kudus oboren u kaznenom prostoru Bornmuta.
Do kraja utakmice pogodaka nije bilo, pa je meč završen nerešenim rezultatom.