Izvor: Blic, 16.Apr.2010, 01:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Povoljnije do „volvoa S60“
Novi „volvo S60“ u Srbiju bi trebalo da stigne na jesen, kada ćemo saznati i cenu jednog od tehnički najsavremenijih automobila na tržištu.
Do septembra, novac na stranu mogu da odvajaju kupci u Velikoj Britaniji, gde je cena S60 od 23.295 funti za verziju sa dvolitarskim dizel agregatom i 163 KS. Uvoznik „Volvo" automobila za Srbiju, „Grand motors", na lageru ima ograničenu količinu još aktuelnog S60 sa petocilindričnim dizel motorom (185 KS) i bogatom opremom za 27.000 evra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





