Izvor: Glas javnosti, 25.Jan.2013, 11:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Muž i žena zajedno u smrt
PODGORICA - Bračni par Miomir (48) i Rakica Mirčić (45) poginuli su kasno sinoć u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mestu Brnjica kod Berana.
Njihova ćerka Maja (22), koja se takođe nalazila uvozilu, nije povređena. Do nesreće je došlo kada je mercedes, za čijim je upravljačem bio Miomir Mirčić, krećući se iz pravca Berana prema Budimlju, iz zasad neutvrđenih razloga, sletio u reku Brnjicu.
Udes se, kako se navodi, dogodio na mestu gde su se i ranije dešavale saobraćajne nesreće.
Pogledaj vesti o: Mercedes Benz
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










