Lale vodile sa 2:0, Honda ih stigao

Izvor: Vesti-online.com, 16.Nov.2013, 18:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Lale" vodile sa 2:0, Honda ih stigao

Reprezentacije Holandije i Japana odigrale su nerešeno 2:2.

Duel strelaca: Rafael van der Vart i Keicuke Honda

 


 

Fudbalske reprezentacije Holandije i Japana odigrale su danas nerešeno 2:2 u prijateljskom susretu u Genku.

Holandija je došla u vođstvo u 12. minutu preko Rafaela van der Varta, a na 2:0 je povisio Arjen Roben u 39. Japan je do kraja prvog poluvremena uspeo da smanji na 2:1 golom Juje Osake.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
Konačan rezultat je postavio Kejsuke Honda u 60. minutu.

Holandija i Japan su obezbedili plasman na Svetsko prvenstvo 2014. godine u Brazilu.

 

U ostalim danas odigranim prijateljskim mečevima Ekvador i Argentina su odigrali bez golova, a Jamajka je izgubila od Trinidada i Tobaga.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

"Lale" vodile sa 2:0, Honda ih stigao

Izvor: Dzungla.org, 16.Nov.2013

Reprezentacije Holandije i Japana odigrale su nerešeno 2:2.. OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.