Izvor: Blic, 03.Avg.2022, 09:10

FERARI ZABELEŽIO RAST PROFITA Potražnja snažno porasla

Italijanska kompanija Ferari ostvarila je u drugom tromesečju veći profit od očekivaog i zabeležila rekordne porudžbine, što je navelo proizvođača luksuznih sportskih automobila da poveća svoje ciljeve za celu 2022. Prilagođena dobit pre kamata, poreza deprecijacije i amortizacije (EBITDA) porasla je u drugom kvartalu za 15 posto na 446 miliona evra, premašivši prognoze analitičara u anketi Rojtersa koji su predviđali 427 miliona evra.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ferari zabilježio rast profita od 15%, narudžbe rekordne

Izvor: Nezavisne Novine, 03.Avg.2022

Italijanska kompanija Ferari ostvarila je u drugom tromjesečju veći profit od očekivaog i zabilježila rekordne porudžbine, što je navelo proizvođača luksuznih sportskih automobila da poveća svoje ciljeve za cijelu 2022.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Ferrari nikada nije bio popularniji

Izvor: B92, 03.Avg.2022

Italijanska kompanija Ferari ostvarila je u drugom tromesečju veći profit od očekivaog i zabeležila rekordne porudžbine, što je navelo proizvođača luksuznih sportskih automobila da poveća svoje ciljeve za celu 2022.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.