Tojota proejs početkom 2013.

Izvor: Mondo, 18.Okt.2012, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Tojota proejs" početkom 2013.

Novi model "Tojote" "proejs" počeće da se prodaje u Evropi u prvom tromesečju iduće godine, a na srpskom tržištu od leta 2013, najavila je kompanija.

"Tojota" modelom "proejs" (ProAce) širi ponudu u Europi u segmentu lakih privrednih vozila.

To vozilo će biti u ponudi sa više dizel motora "evro 5" standarda, snage od 90 do 163 KS. "Proejs" će biti dostupan u dve različite varijante dužine >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << i visine.

Vozilo je opremljeno električnim podizačima stakala, centralnim zaključavanjem sa daljinskom komandom, podesivim upravljačem i brojnim opcionalnim dodacima.



Svi motori praćeni su "volt control" funkcijom koja upravlja punjenjem baterije iz alternatora, a na taj način smanjuje se opterećenje na motoru kada god je to moguće, što smanjuje potrošnju goriva, navedeno je u saopštenju.

(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.