Izvor: RTS, 11.Jan.2014, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nesreća kod Železnika
Jedna osoba poginula u sudaru dva vozila kod Železnika. Saobraćaj na tom delu puta normalizovan.
U udesu dva vozila kod Železnika, na obilaznici oko Beograda, poginula je jedna osoba, saopštava MUP.
Sudar automobila "tojota" i teretnog vozila dogodio se danas oko 14 časova, a vozač automobila je od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta, navodi MUP.
Saobraćaj na tom delu puta je normalizovan.
Sudar kod Železnika: Poginula jedna osoba
Izvor: Vesti-online.com, 11.Jan.2014
Jedna osoba poginula je u sudaru dva vozila na obilaznici oko Beograda kod Železnika...Sudar automobila "tojota" i teretnog vozila dogodio se danas oko 14 časova, a..vozač automobila je od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta, navodi MUP...Saobraćaj na tom delu puta je normalizovan.



