Vidal vozio pijan, slupao Ferari

Izvor: B92, 17.Jun.2015, 10:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vidal vozio pijan, slupao Ferari

Najveća zvezda reprezntacije Čilea Arturo Vidal doživeo je u utorak saobraćajnu nesreću pod dejstvom alkohola.

Vezni igrač Juventusa je vozeći pijan po povratku iz kasina slupao svoj 320.000 evra vredan Ferari Spajder u predgrađu glavnog grada Čilea Santjaga.

Vidal je doživeo manje povrede u udesu sa suprugom Marijom Terezom Matus, koja je takođe prošla bez težih povreda, a policija ga je zadržala u pritvoru do srede ujutru.

Vida je inače >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prvi strelac aktuelnog Kopa Amerika koji se igra upravo u Čileu. Postigao je tri gola u prva dva meča za svoju reprezentaciju.

"Nažalost, učestvovao sam u saobraćajnoj nesreći. Srećom dobro sam i sve je u redu. Hvala vam što brinete", oglasio je Vidal na tviteru.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.