Sudar tramvaja i škode

Izvor: RTS, 28.Apr.2014, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sudar tramvaja i "škode"

Tramvaj Gradskog saobraćajnog preduzeća na liniji broj dva sudario se putničkim vozilom marke "škoda" na uglu ulica Nemanjine i Kneza Miloša u Beogradu, kod zgrade Vlade Srbije.

Vozač "škode" lakše je povređen i prebačen je u Urgentni centar. Niko od putnika iz tramvaja nije zatražio lekarsku pomoć.

Kako RTS nezvanično saznaje, nesreća se dogodila kada je jedno od vozila prošlo kroz crveno svetlo na semaforu. Posle uviđaja koji je u toku biće poznato ko je odgovoran za udes.

Tramvajski saobraćaj u tom delu grada bio je privremeno obustavljen.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Sudarili se tramvaj i automobil

Izvor: B92, 28.Apr.2014

Beograd -- Jedna osoba je povređena u sudaru tramvaja i putničkog vozila koji se dogodio nešto posle 10 časova na raskrsnici ulica Nemanjina i Kneza Miloša u Beogradu...Kako je izjavio Tanjugu dežurni dispečer Gradskog saobraćajnog preduzeća Beograd Dejan Vuković, u sudaru tramvaja i putničkog...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.