Izvor: RTS, 28.Apr.2014, 11:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sudar tramvaja i "škode"
Tramvaj Gradskog saobraćajnog preduzeća na liniji broj dva sudario se putničkim vozilom marke "škoda" na uglu ulica Nemanjine i Kneza Miloša u Beogradu, kod zgrade Vlade Srbije.
Vozač "škode" lakše je povređen i prebačen je u Urgentni centar. Niko od putnika iz tramvaja nije zatražio lekarsku pomoć.
Kako RTS nezvanično saznaje, nesreća se dogodila kada je jedno od vozila prošlo kroz crveno svetlo na semaforu. Posle uviđaja koji je u toku biće poznato ko je odgovoran za udes.
Tramvajski saobraćaj u tom delu grada bio je privremeno obustavljen.
Sudarili se tramvaj i automobil
Izvor: B92, 28.Apr.2014
Beograd -- Jedna osoba je povređena u sudaru tramvaja i putničkog vozila koji se dogodio nešto posle 10 časova na raskrsnici ulica Nemanjina i Kneza Miloša u Beogradu...Kako je izjavio Tanjugu dežurni dispečer Gradskog saobraćajnog preduzeća Beograd Dejan Vuković, u sudaru tramvaja i putničkog...







