Izvor: Nezavisne Novine, 28.Dec.2017, 23:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Škoda Fabia R5 radi kao taksi
Završetkom WRC sezone Škoda Fabia R5 odradila je promotivne vožnje taksirajući središtem Praga, a za volanom je bio Jan Kopecki.
Tokom tih vožnji relijaški bolid na željene je destinacije odvezao 23 putnika, a pritom je središtem glavnog grada Češke prošao 165 kilometara.
Putnici su bili oduševljeni performansama Škode Fabije R5 koja iz 1.8-litrenog turbobenzinca ispaljuje 295 KS i 420 Nm, uz masu od 1.230 kg. Kako su vožnje izgledale provjerite u videu.
(autopress.hr)
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









