Viperov V10 motor u Saabu 9-3

Izvor: B92, 19.Maj.2011, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Viperov V10 motor u Saabu 9-3

Kako ide Saab 9-3 Sport Combi koji ima ugrađen V10 motor iz Dodge Vipera SRT-10? Pogledajte video-snimak.

Šveđanin sa snimka kupio je pokvareni Dodge Viper SRT-10 sa namerom da ga popravi. Međutim, šteta je bila tolika da bi osposobljavanje vozila trajalo ko zna koliko, a i koštalo bi mnogo.

Zato je iz oštećenog vozila izvukao čitav 8,4-litarski V10 motor i ugurao ga u Saab 9-3 Sport Combi.

S obzirom da je pomenuti motor "pojeo" deo kabine, Šveđanin je u jednom momentu rešio da se oslobodi "suvišne" limarije. Pogledajte snimak.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.