Saab otpušta 200 radnika

Izvor: Autoportal.rs, 23.Nov.2010, 14:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saab otpušta 200 radnika

Nedavno revitalizovani Saab otpušta 200 radnika. Ovu vest Reutersu je preneo predstavnik Saabovog sindikata Hakan Skott koji je uz to naglasio da je ovakav potez bio očekivan već duže vreme i da je bilo samo pitanje vremena kada će novi vlasnik zaista i otpustiti višak radne snage.

Nastavak na Autoportal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Autoportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Autoportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.