POLICIJSKI DŽIP IZAZVAO KARAMBOL

Izvor: Kurir, 31.Maj.2011, 09:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POLICIJSKI DŽIP IZAZVAO KARAMBOL

BEOGRAD - Za dlaku izbegli smrt! Tridesetogodišnja M. R. i 29-godišnji A. Ž. povređeni su u žestokom sudaru na Zrenjaninskom putu kad je džip „lend rover“ Uprave granične policije u kojem su bili udario u parkirani kombi, od kojeg se odbio i zakucao u banderu. Mladić i devojka su ubrzo posle udesa prevezeni u Urgentni centar, gde su im konstatovane višestruke

BEOGRAD - Za dlaku izbegli smrt!

Tridesetogodišnja M. R. i 29-godišnji A. Ž. povređeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << su u žestokom sudaru na Zrenjaninskom putu kad je džip „lend rover“ Uprave granične policije u kojem su bili udario u parkirani kombi, od kojeg se odbio i zakucao u banderu. Mladić i devojka su ubrzo posle udesa prevezeni u Urgentni centar, gde su im konstatovane višestruke povrede po telu. Vozač „lend rovera“ M. B. (39) zadobio je samo lakše povrede.

Nezgoda se dogodila sinoć oko 19 sati na parkingu restorana „Malo korzo“. Beli „lend rover difender“ Uprave granične policije, beogradskih registarskih oznaka, kretao se Zrenjaninskim putem ka Beogradu. Prema rečima očevidaca, vozač terenca je iz zasad nepoznatog razloga prešao u suprotnu kolovoznu traku, gde je izgubio kontrolu nad džipom, posle čega se velikom brzinom zakucao u parkirani kombi pored puta. Džip se nakon snažnog udarca odbio od kombija, prevrnuo na bok i krovom udario u veliku metalnu banderu.

- Sedeli smo i ručali, kad smo čuli strahovit prasak i posle toga videli ogroman oblak prašine na parkingu. Odmah smo istrčali napolje i ugledali potpuno uništen džip, koji je ležao na boku pored bandere. Prišli smo i izvukli povređene - rekao je za Kurir jedan od očevidaca.

Samo pukom srećom niko u ovom karambolu nije nastradao na licu mesta. Saobraćaj na Zrenjaninskom putu nije obustavljan jer se nezgoda dogodila van kolovoza.

A. Bečić - M. Š.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.