AK Kompresor osvojio prestižno priznanje „Dealer of the Year” za 2021.

Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Jul.2022, 18:08

AK Kompresor osvojio prestižno priznanje „Dealer of the Year” za 2021.

Auto-kuća Kompresor po treći put dobitnica je priznanja „Diler godine” za izvanredna dostignuća u oblasti prodaje i servisiranja Renault vozila.

Zahvaljujući veoma uspešnim rezultatima, auto-kuća Kompresor je u proteklih pet godina pomenuto priznanje osvojila 2017, 2020, i 2021. godine. Ova nagrada grupe Renault tradicionalno se dodeljuje u više od 35 država.

- Poslovanje u prethodnom periodu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << bilo je veoma dinamično i izazovno. Uložili smo veliki trud i napor konstantno unapređujući našu ponudu. Usluge koje pružamo podigli smo na još viši nivo i obezbedili našim korisnicima najbolje automobile na tržištu Srbije. Oni su to prepoznali i zahvaljujući njihovoj lojalnosti i našem trudu uspeh nije izostao. Zbog toga smo još više ponosni na ovu nagradu, koja će nas motivisati da nastavimo pravim putem i iz godine u godinu budemo još bolji - rekao je Srđan Milenković, generalni direktor u AK Kompresor.

Ova laskava titula, već drugu godinu zaredom, na najbolji način pokazuje kvalitet i vrednost rada svih zaposlenih. Konstantnim osluškivanjem potreba tržišta i praćenjem trendova, AK Kompresor našao se na samom vrhu dilera u Srbiji.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.