Izvor: Autoportal.rs, 03.Apr.2015, 14:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Porsche časti radnike sa po 8 600 evra
Prethodna godina je bila najuspešnija za kompaniju iz Štutgarta koja je odlučila da časti svoje radnike finim bonusom.
Godina 2014. najuspešnija je za kompaniju "Porsche" od njenog osnivanja. Zato su Nemci odlučili da časte svakog od svojih 14 600 zaposlenih sa bonusom od 8 600 evra. Od toga 7 900 evra će dobiti "na ruke" dok će ostalih 700 evra biti uplaćeno za njihov penzioni fond.
Ipak, bonus neće biti isti za sve jer će iznos varirati >> Pročitaj celu vest na sajtu Autoportal.rs << u zavisnosti od broja radnih sati koje su tokom protekle godine radnici imali kao i od perioda godine u kojem su postali deo "Porsche" familije. Za neverovatan rast u prihodu od 5% velikim delom zaslužan je "Macan" SUV.
"Najiskrenije žellim da čestitam svim zaposlenim u našoj kompaniji. Još jednom su bili sjajni u svom poslu. Naravno da se sada nećemo opustiti i neće nas zavarati uspeh koji smo postigli u 2014. Idemo dalje ka još boljim rezultatima," rekao je Matias Miler, predsednik izvršnog odbora "Porsche AG" kompanije.
Pogledaj vesti o: Porsche






