Izvor: Nezavisne Novine, 21.Mar.2014, 13:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Za opel moku 200.000 narudžbi do sada
RUSELHEIM - Prvi njemački subkompaktni SUV automobil "opel moka" postala je najbolje prodavan Opelov model, jer je za 18 mjeseci, od kad se pojavila na tržištu, za nju je stiglo čak 200.000 porudžbina sa tržišta Evrope, objavila je danas ta kompanija.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Za „opel moku“ 200.000 porudžbina do sada
Izvor: Capital.ba, 22.Mar.2014, 08:29
RUSELHEIM, Prvi njemački subkompaktni SUV automobil „opel moka“ postala je najbolje prodavan Opelov model, jer je za 18 mjeseci, od kad se pojavila na tržištu, za nju je stiglo čak ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










