Izvor: NTV.rs, 26.Jun.2014, 12:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rigorozne kontrole i u narednom periodu
U nastavku pojačane kontrole učesnika u saobraćaju, niška saobraćajna policija je u toku jučerašnjeg dana, zbog vožnje pod dejstvom alkohola, isključila 11 vozača, a četiri vozača su zadržana do 12 sati, zbog vožnje pod dejstvom alkohola od preko 1,20 promila.
Zbog vožnje pod dejstvom alkohola od 3,40 promila u krvi, do 12 sati, zadržan je S. S. (1973) iz Doljevca, koji je juče, oko 21,30 časova, u Doljevcu, upravljao putničkim vozilom marke „ >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << opel“ niških registracija.
Policijska uprava u Nišu apeluje na sve učesnike u saobraćaju da se pridržavaju propisa i obaveštava da će u narednom periodu biti vršene rigorozne kontrole sa pojačanim akcentom na alkoholisanost vozača, brzinu kretanja i propuštanje pešaka na obeleženim pešačkim prelazima.
Isključeno 11 vozača za 1 dan
Izvor: JužneVesti.com, 26.Jun.2014
Niška Saobraćajna policija nastavila je da pojačano kontroliše učesnike u saobraćaju i tokom srede zbog vožnje pod dejstvom alkohola isključila 11 vozača, dok su njih 4 zadržani do 12 sati, jer su imali preko 1,20 promila alkohola u krvi.







