Izvor: SrbijaNet.rs, 02.Nov.2009, 19:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poginuo sedeći na kolovozu

Novosadjanin Jovica Almaši (38) poginuo je sedeći na kolovozu kada je na njega svojom "opel astrom" naleteo taksista Aleksandar D. (34), saopštila je danas novosadska Policijska uprava. Nesreća se dogodila u subotu, 31. oktobra, oko dva sata iza ponoći na raskrsnici Kisačke

Nastavak na SrbijaNet.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ubio ga auto dok je sedeo na kolovozu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Nov.2009

NOVI SAD - Novosađanin Jovica Almaši (38) poginuo je sedeći na kolovozu kada je na njega svojom "opel astrom" naleteo taksista Aleksandar,D. (34), saopštila je danas novosadska Policijska uprava...Nesreća se dogodila u subotu, 31. oktobra, oko dva sata iza ponoći na raskrsnici Kisačke...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.