Izvor: IstocnoSarajevo.net, 06.Avg.2010, 19:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kod Foče teško povrijeđena dva lica
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Foča-Gacko u mjestu Beleni dva lica su teško povrijeđena, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Istočno Sarajevo.
Do saobraćajne nezgode je došlo kada je S.K. koji je upravljao putničkim vozilom "golf dva", krećući se iz pravca Foče prema Gacku, u lijevoj oštroj krivini svojim vozilom prešao na suprotnu stranu i sudario se sa vozilom "opel astra" kojim >> Pročitaj celu vest na sajtu IstocnoSarajevo.net << je upravljao Đ.V.
U ovoj saobraćajnoj nesreći teško je povrijeđen vozač "golfa", koji je zadobio prelom ključne kosti i povrdu pršljena, te njegova šesnaestogodišnja saputnica kojoj je povrijeđena donja vilica.
U posljednja 24 časa radnici policije kontrolisali su 153 vozila i vozača, uručili 119 prekršajnih naloga, legitimisali 21 lice, te iz saobraćaja isključili pet vozača - četiri zbog upravljanja vozilom pod uticajem alkohola i jednog zbog upravljanja vozilom pod zaštitnom mjerom.
SRNA
Nastavak na IstocnoSarajevo.net...







