Izvor: Luftika.rs, 28.Dec.2021, 21:21

Troje tinejdžera poginulo pod točkovima kamiona na putu Šabac-Valjevo

Tri osobe izgubile su život u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila na putu Šabac – Valjevo kod mesta Draginje, potvrdili su za naš portal iz Policijske uprave Šabac.
U nesreći je učestvovao automobil marke „pežo 307“ valjevskih registarskih oznaka čiji vozač je najverovatnije izgubio kontrolu nad autom i prešao u suprotnu traku.
Na automobil je potom naleteo kamion, koji se kretao iz suprotnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << smera, a tri osobe na mestu su izgubile život.
Na licu mesta poginuli su svi putnici u automobilu. Vozač A. N. (20) iz Osečine, devojka I. M. (20) iz Valjeva koja je sedela na mestu suvozača i još jedan mladić P. O. (21) takođe iz Valjeva.
Šta se zvanično dogodilo, trebalo bi da utvrdi istraga.
Na licu mesta bio je dežurni tužilac, koji je u saradnji sa policijom obavio uviđaj.

Nastavak na Luftika.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Luftika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Luftika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.