Izvor: Kurir, 09.Jan.2012, 08:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ŠARM NA TOČKOVIMA
„Sitroen C4“ auto godine u izboru žirija automobilskih novinara. Drugu godinu zaredom proglašene i misice
Lepotice i automobili!
Žiri novinara koji prate automobilizam drugu godinu zaredom dodelio je nagrade za automobil godine i titulu mis automobilizma. Najbolji u 2011. je „sitroen C4", supersportski auto godine je „micubiši evolušn 10", dok su se četiri devojke okitile lentama!
Značajno mesto >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << zauzele su najmlađe snage domaćeg auto-sporta. Za talenta godine proglašen je vozač Nikola Miljković, a pehari su uručeni i mladim vozačima kartinga Milanu Nikoliću i Aleksi Radojkoviću, zatim braći Brkić, Milošu i Urošu. Trofej je pripao i evropskom šampionu u klasi sportprodakšn Aleksandru Tošiću.
Vojislav Lekić dobio je priznanje za postavljen novi rekord na stazi na Košutnjaku. Za doprinos bezbednosti u saobraćaju specijalno priznanje dobio je GP „Autošop", za oblast ekologije nagrađena je kompanija „Varta".
Novinari koji se bave automobilizmom svakog meseca birali su 12 pobednika i 12 najlepših devojaka. Reč je o izboru koji traje cele godine, a prate se novi modeli na srpskom tržištu.
Misice
Mis šarma je Sonja Delić, mis elegancije Marija Milosavljević, mis osmeha Milica Tomašević i mis fotogeničnosti Marijana Baljak.










