Izvor: Nezavisne Novine, 13.Jul.2017, 11:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šta sprema Mercedes poslije novog A8?

Mercedes će javnosti otkriti kako izgledaju kupe i kabrio verzije S klase u septembru na sajmu u Frankfurtu.

Kao i u slučaju sedana, očekuju se blage promjene na eksterijeru i enterijeru, a više pažnje kod modela za 2018. godinu će biti posvećeno tehnološkim inovacijama.

Ideja je da nakon predstavljanja novih modela BMW serije 7 i audija A8 treća (ili prva) njemačka kompanija pokaže kako ona vidi svoju budućnost.

Vozačima će biti predstavljene >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << napredne verzije sistema autonomije u vožnji Intelligent Drive, koji obuhvata "aktivno asistiranje pri menjanju pravca", ali i asistenciju prilikom parkiranja, promjene traka, zaustavljanja i praćenja signalizacije.

Osim vještačke inteligencije i drugih sofisticarnih tehnoloških rješenja, očekuju se i "sirovija" unapređenja ispod haube. Kupe i kabriolet iz serije S će biti ponuđeni sa novom gamom motora.

(B92)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.