Izvor: Kurir, 10.Jan.2011, 23:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SRBIN VOZIO 244 NA SAT KROZ HRVATSKU
Četrdesetogodišnjem vozaču naplaćena prekršajna kazna od 420 evra i zabranjena mu je vožnja kroz Hrvatsku 12 meseci
VUKOVAR - Hrvatska policija zaustavila je danas na autoputu Zagreb-Lipovac, kod Babine Grede, mercedes beogradskih registracija koji je brzinom većom od 240 kilometara na sat vozio jedan državljanin Srbije, javila je hrvatska agencija Hina.
Vukovarsko-sremska policija saopštila je da je 40-godišnji državljanin Srbije zatečen jutros >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na autoputu kako vozi 244 kilometara na sat, na mestu gde je dozvoljena brzina 130 km na sat.
Vozaču je naplaćena prekršajna kazna od 3.000 kuna (oko 420 evra) i zabranjena mu je vožnja na području Republike Hrvatske u trajanju od 12 meseci, navela je policija.







